Altekma

Altekma; Yüzey hazırlama ve yüzey kaplama yöntemleriyle ilgili sektöre çözüm üretmek amacıyla 1997 yılında İzmir’de kurulmuştur. Sizlere daha iyi hizmet vermek ve ”Yerel Ortağınız” olmak amacıyla yaptığımız yatırımlar sonucu; 2003 yılında İstanbul Tuzla’da, Marmara Bölge Müdürlüğümüz, 2006 yılında Ankara Ostim’de İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz ve 2008 yılında İzmir Merkezde Ege Bölge Müdürlüğümüz hizmetinize açılmıştır. Bu yıl ise Marmara Bölge Müdürlüğümüzü İstanbul Pendik’e taşımış bulunmaktayız. “Yerel Ortak” olma yolunda Bölge Müdürlükleri ile yetinmeyen Altekma, bayilikler oluşturarak Türkiye’nin sektördeki en güçlü bayilik ağını kurmuş bulunmaktadır.

Kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmet anlayışı ile sektör liderliğini 15 yıldır koruyan Altekma, her yıl başarı çıtasını yükselterek, hedefini, sürdürülebilir büyümeye ve gelişmeye endekslemiştir. Makine portföyünü her yıl genişleten Altekma, 2008 yılından itibaren Kumlama kazanları, Tekstüre makineleri, Su jetleri ve Yol çizgi kamyonları üretimi yapmak amacıyla İzmir Torbalı'da üretim binasını hizmete açmıştır. 2011’in ilk çeyreğinden itibaren Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkî Cumhuriyetlere ihracata başlayan firmamız Bölgede her geçen gün güçlenmektedir.

Adres :  Bağımsızlık Cad. No : 27 Yazıbaşı  Torbalı/ İZMİR
Telefon :  +90 232 853 85 78 (PBX)
Fax :  +90 232 853 96 59
Web Adresi : www.altekma.com.tr

 

Signatekma

SİGNATEKMA Boya ve Sinyalizasyon San. ve Tic. A.Ş. 2007 yılında İzmir'in Torbalı ilçesi, Yazıbaşı beldesinde 8.000 m2 lik arazi üzerinde 3.600 m2 kapalı alana sahip üretim tesisleri ile kurulmuştur. Yol Çizgi boya üretimi yapan firmamızın ürün yelpazesinde;
 

  • Su bazlı yol çizgi boyaları,
  • Solvent bazlı yol çizgi boyaları,
  • Çift komponentlı yol çizgi boyaları,
  • Termoplastik yol çizgi boyaların üretimi yapılmaktadır.


Altekma A.Ş. ve Boytekma A.Ş. Grup şirketlerinin faaliyet alanlarına tamamlayıcı olarak yol çizgi boyaları üretimine devam eden firmamız düşey trafik işaretlemeleri üretimine de kısa vadede başlamayı hedeflemektedir. Signatekma A.Ş. Türkiye'de yol çizgi boya üretiminde tesisi, formülleri ve personel kadrosuyla sektöründe liderdir.

Ülkemizde gelişen karayolları ağının ihtiyaçlarının profesyonelce karşılanmak ve önem kazanan trafik güvenlik önlemlerinin dünya standartlarında sunulması gerekliliği, profesyonel kadro, konusunda uzmanlaşmış şirketlere daha fazla ihtiyaç doğurmaktadır.

Signatekma A.Ş bu noktadan hareketle sektörde ki yerini ve geleceğe yönelik hedefini belirlemiştir. Üretim ve uzmanlık alanı olarak sadece Yol Çizgi Boyaları ve trafik işaretlemelerinin üretim ve uygulamasını yapacak olan Signatekma, bu konuda dünya standartlarının ülkemizde yerleşmesine, çevre uyumlu yeni ürün ve uygulamaların daha çabuk aktarılmasına katkıda bulunmaktadır.

Adres :  Bağımsızlık Cad. No:23 Yazıbaşı Torbalı / İZMİR
Telefon :  +90 232 853 85 70 (PBX)
Fax :  +90 232 853 73 79
Web Adresi : www.signatekma.com.tr

 

GRUP ŞİRKETLERİMİZ


Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!